Kuidas osta?

Kui tellimus on edukalt meieni jõudnud, edastame Teile ettemaksuarve (Juhul kui küsitud haagist ei ole kohapeal olemas). Tellimus jõustub kui ettemaksusumma on laekunud Eesti Haagisekeskus OÜ pangakontole. Kohapeal omame igalt tootjalt enamlevinud mudeleid ning samuti rendime haagiseid välja spetsiaalsel veebilehel : https://haagisterent.ee/

Juhul kui Teie poolt soovitud haagist ei ole ka laos ning tehas hakkab soovitud haagist valmistama ning olete nõus pikema tarneajaga mille täpsustame – siis on nõutav 50% ettemaks haagise kogumaksumusest. Ülejäänud tasuda vahetult enne haagise meiepolset üleandmist. Usume siiralt, et meie pakutavad järelhaagised on ka pikemat ootamist väärt. Küsige kindlasti huvi pakkuva haagise saadavuse kohta infot.

Tarneaeg tellimuse kinnitamise kuupäevast on 1-2 nädalat (mõne mudeli puhul kuni 10 nädalat ( Näiteks Ifor Williams ja TEMA haagiseid valmistab tehas ainult vastavalt tellimustele, mitte lattu). Oleme veendunud, et selline ooteaeg tasub end ära ning haagis vastab ootustele.

Meist mitteolenevatel põhjustel võib tarneaeg osutuda pikemaks. Juhul kui klient soovib sel juhul tellimusest loobuda, tagastame ettemaksusumma.
Kui tellitud haagis on jõudnud Eestisse, haagise eest lõplikult tasutud ja toimingud liiklusregistrikeskuses tehtud, võib klient haagisele järele tulla.

Teie usaldusväärne haagisepartner,
Eesti Haagisekeskus OÜ